BİZ KİMİZ ?

Gold Assan Plastik , 2003 Yılında Türkiye'nin plastik ambalaj ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuş ve alanında güneydoğu, doğu, akdeniz'in öncü bir kuruluşu olmuştur.

ASSAN PLASTİK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2003 yılında Gaziantep’de plastik sektörüne ASLAN PLASTİK OLARAK tekstil ve ambalaj fabrikalarına sarf malzeme yedek parça üretimine enjeksiyon alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 2013 yılında extruder yöntemiyle ambalaj grubu ve enjeksiyon yöntemiyle tek kullanımlık ürünler üretimine başlayarak faaliyet alanını değiştirmiştir.

Plastik enjeksiyon ve ambalaj sektöründeki uluslararası standartları yakalayan firmamız hızlı gelişmeyi ve artan rekabet ortamını göz önünde bulundurarak, kaliteli hammadde modern makine ekipman parkı ve kalifiye çalışanları ile bir üretim merkezidir.

Üretim hacmimizi ve ürün yelpazemizi kaliteli üretim için; arge, yatırım, ileri teknolojiye ve insana olan yatırımımız ile günden güne artırmakta ve tüm yeniliklerimizi müşterilerimize hızla sunmaya gayret etmekteyiz.Her iki alanda da üretim, günümüz piyasasındaki en ileri teknoloji ve hijyenik koşullar ile gerçekleşmektedir.

Üretim alanımız 2003 yılında sadece 650 metrekare iken şimdi 3000 metrekareye ulaşmıştır. Çatal, bıçak, kaşık setlerinin çeşitliliğinin yanı sıra farklı türde birçok bardak, palet strech, gıda strech, alüminyum folyo, buzdolabı poşeti, rulo atlet poşet üreten firmamızın, kapasitesi aylık 250 tona ulaşan bir şirket olarak büyümeye devam etmektedir.

Üretimin % 70'i ihraç, % 30'i iç pazarda satılmaktadır. ASSAN PLASTİK ihracatının en yüksek hacmi başta Romanya olmak üzere Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere Avrupadadır. Avrupa nın yanı sıra Irak, Filistin, İsrail e de ihracat yapılmaktadır.

ISO 9001-2008 Kalite Standartlarına uygun şekilde üretim yapan ve 2013 yılında Güneydoğu, Doğu, Akdeniz de ilk Tek Kullanımlık Plastik Mutfak Eşyaları üreten şirketler sıralamasına göre Türkiye'de 4. sırada yer alan kuruluşumuz atılımlarına devam etmektedir. Belgeler arasında 2019 da BRC Global Gıda Standardını da ekleyecektir.

MİSYONUMUZ

ASSAN PLASTİK , "Tek Kullanımlık ürünlerde Dünyada Hayatı Kolaylaştıran Marka Olmak vizyonu ile % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve tüm ürünlerinde en ileri en yenilikçi teknolojileri kullanarak yüksek çevre bilinciyle sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yaptığı üretimlerle ekonomimize katma değer sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

✦ İç ve dış pazarda, etkin ve sürdürülebilir kalitede ürünleri hizmete sunmak,

✦ Ticaret ahlakına ve etiğine bağlığı kendine ilke edinmek,

✦ Hitap ettiğimiz kitleyi, yeni ürünlerimiz hakkında bilgilendirmek; gelişmelerden, olabilecek risklerden ve imkanlardan haberdar etmek,

✦ Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlayarak, adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak,

✦ Ticaret geleneğini ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

✦ Müşterilerimizin memnuniyetini merkeze alarak kaliteyi en yüksek seviyeye çıkarmak,

✦ Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de ve Dünya’da en iyisi olmaya devam ederek uluslararası örnek bir şirket olmak.

© 2019 ASSAN PLASTİK AMBALAJ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Design By Harun Karaduman